Facebook Profile Instagram Profile YouTube Channel

Klienci biznesowi

Fotografia produktowa Bolesławiec

Portret biznesowy
Portret biznesowy jest wizytówką każdego przedsiębiorcy. Umiejętnie przedstawiony wizerunek tworzy dobre pierwsze wrażenie, często już przed osobistym spotkaniem z klientem bądź pracodawcą. W zależności do profilu działalności proponujemy różne warianty oświetlenia oraz scenerie, tworząc zdjęcia formalne lub te o zacięciu artystycznym. Sesje przeprowadzamy adekwatnie do potrzeb klienta – w studio, w plenerze, w miejscu pracy. Finalne zdjęcia staramy się dopasować jak najlepiej do Waszych potrzeb oraz standardów danej branży. 
Przed sesją przeprowadzamy krótki wywiad, aby poznać Wasze oczekiwania, a także podzielić się istotnymi wskazówkami na temat przygotowania, optymalnego ubioru, wyboru lokacji. 

Sesja indywidualna:
Cena bazowa: od 350zł
Makijaż biznesowy do sesji: 100zł

W przypadku grup osób prosimy o kontakt mailowy, w celu ustalenia spersonalizowanej wyceny.

Fotografia produktowa Bolesławiec

Fotografia reklamowa
Zdjęcie produktu przedstawiające jego cechy, charakterystyczne właściwości, unikatowy wygląd, zaprezentowane na jednej fotografii.
Niektóre produkty proszą się o barwne, dynamiczne kreacje. Inne najlepiej prezentują się w prostej, klasycznej kompozycji. Naszym zadaniem jest pomóc dobrać tą najbardziej odpowiednią, która pomoże sprzedać produkt i trafić z reklamą do określonej grupy docelowej.
Wraz z klientem ustalamy plan działania, tworzymy zbiór inspiracji i projektujemy szkic finalnego zdjęcia. 

Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia spersonalizowanej wyceny.

Fotografia produktowa Bolesławiec

Packshot
Packshoty to zdjęcia produktowe, widziane w katalogach, na sklepach internetowych oraz profesjonalnie przygotowanych aukcjach sprzedażowych. Przedstawiają produkt, najczęściej na jednolicie białym tle, w sprzyjającym oświetleniu, bez dodatkowych dystrakcji, takich jak mocne refleksy, bardzo widoczne cienie. W przypadku zdjęć tego typu liczy się przede wszystkim powtarzalność. Podobny kąt, identyczne oświetlenie, wierność kolorów, zachowanie skali to czynniki, które wpływają na to, że wszystkie produkty przedstawione w katalogu wyglądają jak spójna kolekcja, bez wprowadzających w błąd przekłamań.

Cena bazowa dla przedmiotów matowych: od 45zł netto/zdjęcie
Cena bazowa dla przedmiotów refleksyjnych (metal, szkło): od 55zł netto/zdjęcie

W przypadku ilości przedmiotów powyżej 30 sztuk zapraszamy do kontaktu mailowego, w celu ustalenia spersonalizowanej wyceny.

Fotografia produktowa Bolesławiec

Fotografia wizerunkowa
Fotografia wizerunkowa obejmuje wiele aspektów:
– charakterystyczna sesja zdjęciowa kadry firmy, np. zawierająca kolorystykę nawiązującą do indentyfikacji wizualnej firmy; 
– zdjęcia siedziby firmy: wnętrza oraz budynek od zewnątrz; 
– fotografie pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych;
– przedstawienie wyposażenia oraz infrastruktury.

Na podstawie kompleksowej sesji przedsiębiorstwo jest w stanie zbudować wiele materiałów wizualnych, które służą do prezentacji przed potencjalnymi kontrahentami oraz pracownikami; podkreślenia swojej pozycji na rynku; przedstawienia atmosfery pracy. 
Efekty sesji wizerunkowej można umieścić na stronie internetowej, wykorzystać w katalogach, broszurach reklamowych, na banerach, wizytówkach. Odpowiednio zaplanowane oraz wykonane zdjęcia potrafią zarabiać na siebie przez lata, eliminując potrzebę zakupu obrazów z płatnych baz zdjęć.
 
Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia spersonalizowanej wyceny.

Fotografia produktowa Bolesławiec

Zdjęcia odzieży typu "duch"
Ten typ fotografii wykorzystywany jest przy sprzedaży odzieży. W badaniach rynkowych zauważono, że nasze osobiste preferencje dotyczące modela, prezentującego dany element ubioru, mają mocny wpływ na decyzję odnośnie zakupu. W celu zminimalizowania takich bodźców u konsumenta, postanowiono zastosować metodę, która przedstawia odzież na "niewidzialnych" manekinach. Dzięki takiemu zabiegowi potencjalny klient może zobaczyć jak produkt układa się na ciele, bez zbędnych dystrakcji, co usprawnia proces zakupu i przyśpiesza podjęcie decyzji o kupnie.

Zdjęcia typu "duch" wykonujemy w studio, przy użyciu sprzętu pozwalającego na zastosowanie spójnego, powtarzalnego oświetlenia, wierności kolorystycznej, braku zniekształceń. Przed rozpoczęciem prac ubrania są przez nas oczyszczane oraz prasowane.
Każda z fotografii poddawana jest niezbędnemu retuszowi, który obejmuje m. in. usuwanie wystających nici, małych skrzywień, lekkich dysproporcji materiału.

Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia spersonalizowanej wyceny.